Munkatársak - pedagógusok


Összesen 48 találat.

Asztalos Sándorné

Pedagógus

tanító - orosz szakkollégium

Bánfi Zoltán

Pedagógus

tanító

magyar nyelv és irodalom műveltségi terület

DÖK vezető pedagógus

Bányai Csabáné

Pedagógus

magyar - történelem szak

Osztályfőnök 8.c

Bereczky András

Pedagógus

testnevelés-matematika szak

Béres-Berényi Dorottya

Pedagógus

angol - magyar nyelv- és beszédfejlesztő szak

Cseszkóné Locskai Éva

Pedagógus

Mártélyi Tagintézmény

tanító - könyvtáros szakkollégium

fejlesztő szakpedagógus

Csillag Éva Marianna

Pedagógus

angol-francia nyelv és irodalom szak

Osztályfőnök 6.b

Csizmadia-Vidács Nóra

Pedagógus

olasz nyelv és irodalom szakos tanár és tanító

Csorba László

Pedagógus

fizika-technika szak

Czeróczki Claudia

Pedagógus

magyar nyelv és irodalom szakos tanár és tanító

Tartós távollét

Dr. Hajdú Imre

Pedagógus

matematika - technika szak

Dr. Molnárné Megyeri Anikó

Pedagógus

magyar - angol nyelv szak

humán munkaközösségvezető

Osztályfőnök 7.b

Erdős-Gojdár Anna

Pedagógus

tanító- magyar nyelv és irodalom

szakkollégium

Tartós távollét

Ferenczi Emese

Pedagógus

tanító

Fodor Adél

Pedagógus

tanító - környezetismeret szakkollégium

fejlesztõ szakpedagógus szakvizsga

Gajdán Béláné

Pedagógus

tanító - könyvtár szakkollégium

Galamb Ágnes

Pedagógus

Tanító

Ember és társadalom műveltségi terület

Garai-Szabóné Póth Edit

Pedagógus

matematika - fizika - kémia szak

Reál munkaközösségvezető

Osztályfőnök 8.a

Gémes Dóra

Pedagógus

tanító - ember és társadalom ismeret szakkollégium

erkölcstan, etika szakos tanár

Innovációs és tehetséggondozó munkaközösségvezető

Gergely Szilvia

Pedagógus

testnevelő tanár-tanító

úszásoktató

Osztályfőnök 5.a

Gyuris Beáta

Pedagógus

matematika-földrajz szak

Héjjáné Hódi Ilona

Pedagógus

tanító

Horváth Sándor

Pedagógus

tanító - magyar nyelv és irodalom műveltségi terület

Horváth Tímea

Pedagógus

tanító - magyar nyelv és irodalom szakkollégium

nyelv- és beszédfejlesztő tanár

Alsós munkaközösségvezető

Juhász-Kissné Zombori Anita

Pedagógus

tanító - rajz mûveltségi terület

nyelv- és beszédfejlesztő tanár

andragógus tanár

IPR munkaközösségvezető

Kácsor Katalin

Pedagógus

magyar-történelem szak

Osztályfőnök 6.a

Katonáné Hajnal Anita

Pedagógus

tanító - természetismeret szakkollégium
egészségfejlesztő mentálhigiénikus

Tartós távollét

Kõhegyi Ferenc

Pedagógus

testnevelés - technika szak

úszóedzõ

Osztályfőnök 5.c

Koncz Sándor

Pedagógus

matematika-rajz szak

Kóródiné Janicsek Éva

Pedagógus

tanító - magyar nyelv és irodalom szakkollégium

fejlesztõpedagógus

Kovács Imre

Pedagógus

testnevelés - rekreáció szak

László-Molnár Angelika

Pedagógus

magyar - történelem szak

Osztályfőnök 6.c

Lénárt Dóra

Pedagógus

tanító

Lukács Enikő

Pedagógus

nemzetiségi (német) tanító

Miskolczi Csilla

Pedagógus

tanító - testnevelés szakkollégium

fejlesztőpedagógus

Mucsi-Magyar Nóra

Pedagógus

tanító

angol nyelv műveltségi terület

Tartós  távollét

Nagyné Hegedűs Edina

Pedagógus

Tanító

természetismeret műveltségterület

Pósáné Pap Renáta

Pedagógus

tanító

természetismeret műveltségi terület

Purak Ákos

Pedagógus

rajz - technika szak

Révész Natália

Pedagógus

tanító

testnevelés műveltségi terület

Rocsik Dániel

Pedagógus

tanító

testnevelés műveltségi terület

Szabó Éva

Pedagógus

magyar - ének-zene szak

egészségfejlesztő mentálhigiénikus

Szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus szakterületen - gyakorlatvezető mentortanár

Mediátor

Osztályfőnök 7.a

Szalay Balázs

Pedagógus

matematika - informatika szak

Szilágyi Erika

Pedagógus

magyar - német szak

Osztályfőnök 5.b

Szõke Istvánné

Pedagógus

magyar szak

könyvtár

Osztályfőnök 8.b

Varga Karolina

Pedagógus

tanító - természetismeret műveltségi terület

pedgagóiai értékelés és kutatótanári szakvizsga

Tartós távollét

Varga-Bárány Marianne

Pedagógus

biológia - földrajz szak

Vicsainé Kabók Ibolya

Pedagógus

magyar - német szak

drámapedagógia